«»
  • 04.01.2014 13:00
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 04.01.2014 15:30
    Inbox.lv ledus halle
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
    KurbadsKurbads
  • 04.01.2014 15:30
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    DaugavpilsDaugavpils
  • 08.01.2014 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 08.01.2014 19:15
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    KurbadsKurbads
  • 11.01.2014 13:15
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    KurbadsKurbads
  • 11.01.2014 13:30
    Inbox.lv ledus halle
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
    DaugavpilsDaugavpils
  • 11.01.2014 17:00
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 15.01.2014 19:00
    Daugavpils ledus halle
    DaugavpilsDaugavpils
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 15.01.2014 19:15
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    KurbadsKurbads
  • 18.01.2014 15:00
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    DaugavpilsDaugavpils
  • 18.01.2014 15:30
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 18.01.2014 15:45
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 22.01.2014 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 25.01.2014 15:00
    Daugavpils ledus halle
    DaugavpilsDaugavpils
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 25.01.2014 15:00
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 26.01.2014 13:00
    Daugavpils ledus halle
    DaugavpilsDaugavpils
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 28.01.2014 18:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 29.01.2014 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 01.02.2014 13:15
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 01.02.2014 15:00
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 01.02.2014 15:30
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    DaugavpilsDaugavpils
  • 05.02.2014 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 05.02.2014 19:30
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 07.02.2014 12:30
    Volvo SC ledus halle
    Dānija U-18Dānija U-18
    Baltkrievija U-18Baltkrievija U-18
  • 07.02.2014 16:00
    Volvo SC ledus halle
    Latvija U-18Latvija U-18
    Norvēģijas U18 izlaseNorvēģijas U18 izlase
  • 08.02.2014 12:30
    Volvo SC ledus halle
    Norvēģijas U18 izlaseNorvēģijas U18 izlase
    Dānija U-18Dānija U-18
  • 08.02.2014 13:00
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 08.02.2014 16:00
    Volvo SC ledus halle
    Baltkrievija U-18Baltkrievija U-18
    Latvija U-18Latvija U-18
  • 09.02.2014 11:30
    Volvo SC ledus halle
    Baltkrievija U-18Baltkrievija U-18
    Norvēģijas U18 izlaseNorvēģijas U18 izlase
  • 09.02.2014 15:00
    Volvo SC ledus halle
    Latvija U-18Latvija U-18
    Dānija U-18Dānija U-18
  • 11.02.2014 18:15
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 12.02.2014 19:00
    Soči, Krievija
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    SVISVI
  • 14.02.2014 10:00
    Soči, Krievija
    Čehijas izlaseČehijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 15.02.2014 13:00
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    DaugavpilsDaugavpils
  • 15.02.2014 19:00
    Soči, Krievija
    Zviedrijas izlaseZviedrijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 16.02.2014 15:45
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 18.02.2014 19:00
    Soči, Krievija
    SVISVI
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 19.02.2014 19:00
    Daugavpils ledus halle
    DaugavpilsDaugavpils
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 19.02.2014 19:00
    Soči, Krievija
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    CANCAN
  • 19.02.2014 19:30
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 22.02.2014 13:15
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    DaugavpilsDaugavpils
  • 22.02.2014 15:00
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 22.02.2014 15:30
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 25.02.2014 18:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 26.02.2014 19:00
    Daugavpils ledus halle
    DaugavpilsDaugavpils
    KurbadsKurbads
  • 26.02.2014 19:15
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 01.03.2014 15:15
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    DaugavpilsDaugavpils
  • 01.03.2014 15:45
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 02.03.2014 12:15
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    DaugavpilsDaugavpils
  • 02.03.2014 12:45
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
  • 04.03.2014 19:00
    Daugavpils ledus halle
    DaugavpilsDaugavpils
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 04.03.2014 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    Dinamo JuniorsDinamo Juniors
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 10.03.2014 18:30
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 10.03.2014 19:30
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 11.03.2014 19:30
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 11.03.2014 19:30
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 13.03.2014 18:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 14.03.2014 18:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 14.03.2014 20:45
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    KurbadsKurbads
  • 15.03.2014 15:30
    Ozo ledus halle
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
    KurbadsKurbads
  • 16.03.2014 15:00
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HK Ozolnieki MONARCHHK Ozolnieki MONARCH
  • 19.03.2014 19:35
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 20.03.2014 19:35
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 22.03.2014 17:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    KurbadsKurbads
  • 23.03.2014 17:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    KurbadsKurbads
  • 25.03.2014 19:35
    Vidzemes ledus halle
    KurbadsKurbads
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 27.03.2014 19:35
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    KurbadsKurbads
  • 06.04.2014 20:00
    Ventspils OC ledus halle
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
    HUNHUN
  • 07.04.2014 20:00
    Ventspils OC ledus halle
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
    CHNCHN
  • 09.04.2014 20:00
    Ventspils OC ledus halle
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
    Kazahstānas sieviešu izlaseKazahstānas sieviešu izlase
  • 10.04.2014 18:30
    Somija
    Somijas izlaseSomijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 10.04.2014 20:00
    Ventspils OC ledus halle
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
    PRKPRK
  • 11.04.2014 18:30
    Somija
    Somijas izlaseSomijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 12.04.2014 20:00
    Ventspils OC ledus halle
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
    NEDNED
  • 13.04.2014 13:30
    Francija
    Latvija U-18Latvija U-18
    KAZKAZ
  • 14.04.2014 13:30
    Francija
    Latvija U-18Latvija U-18
    Baltkrievija U-18Baltkrievija U-18
  • 16.04.2014 20:30
    Francija
    Latvija U-18Latvija U-18
    FRAFRA
  • 17.04.2014 17:00
    Francija
    Latvija U-18Latvija U-18
    ITAITA
  • 18.04.2014 17:00
    Arēna Rīga
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Krievijas izlaseKrievijas izlase
  • 19.04.2014 17:00
    Francija
    Latvija U-18Latvija U-18
    Norvēģijas U18 izlaseNorvēģijas U18 izlase
  • 19.04.2014 17:00
    Arēna Rīga
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Krievijas izlaseKrievijas izlase
  • 25.04.2014 19:30
    Arēna Rīga
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Francijas izlaseFrancijas izlase
  • 26.04.2014 17:00
    Arēna Rīga
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Francijas izlaseFrancijas izlase

izlases

čempionāti

Kalendārs

Aprīlis 2014

  • P
  • O
  • T
  • C
  • P
  • S
  • Sv

Meklēt hokejistu

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter