«»
  • 06.11.2014 16:00
    Norvēģija, Stavangere
    Dānijas izlaseDānijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 06.11.2014 18:30
    Tukuma ledus halle
    Latvija    U-18Latvija U-18
    Norvēģija U-18Norvēģija U-18
  • 07.11.2014 18:30
    Tukuma ledus halle
    Latvija    U-18Latvija U-18
    Norvēģija U-18Norvēģija U-18
  • 07.11.2014 20:00
    Norvēģija, Stavangere
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Norvēģijas izlaseNorvēģijas izlase
  • 08.11.2014 12:30
    Tukuma ledus halle
    Latvija    U-18Latvija U-18
    Norvēģija U-18Norvēģija U-18
  • 08.11.2014 14:00
    Norvēģija, Stavangere
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Francijas izlaseFrancijas izlase
  • 12.11.2014 18:30
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 12.11.2014 19:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 15.11.2014 13:45
    Ventspils OC ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 15.11.2014 15:30
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 15.11.2014 15:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 19.11.2014 19:30
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 19.11.2014 19:30
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 19.11.2014 19:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 22.11.2014 13:00
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 22.11.2014 15:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK MOGOHK MOGO
  • 22.11.2014 17:00
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 23.11.2014 15:00
    Volvo SC ledus halle
    Prizma PārdaugavaPrizma Pārdaugava
    Daugavpils/LDZ CARGODaugavpils/LDZ CARGO
  • 23.11.2014 15:30
    Hokeja halle Rīga
    HS Rīga 98HS Rīga 98
    HK Liepāja JuniorsHK Liepāja Juniors
  • 25.11.2014 19:00
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 26.11.2014 19:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 27.11.2014 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 29.11.2014 15:00
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HK MOGOHK MOGO
  • 29.11.2014 15:00
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 29.11.2014 17:00
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 02.12.2014 19:00
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK MOGOHK MOGO
  • 03.12.2014 18:30
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 03.12.2014 19:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 06.12.2014 15:00
    Inbox.lv ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 06.12.2014 15:30
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 06.12.2014 15:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 08.12.2014 19:00
    Volvo SC ledus halle
    Latvija U-20Latvija U-20
    Kazahstāna U-20Kazahstāna U-20
  • 09.12.2014 19:00
    Volvo SC ledus halle
    Latvija U-20Latvija U-20
    Kazahstāna U-20Kazahstāna U-20
  • 10.12.2014 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 10.12.2014 19:30
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 13.12.2014 13:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 13.12.2014 15:30
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
  • 13.12.2014 17:00
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 14.12.2014 15:45
    Volvo SC ledus halle
    Prizma PārdaugavaPrizma Pārdaugava
    HK Tukums Stiga RMHK Tukums Stiga RM
  • 14.12.2014 18:00
    Asiago, Itālija
    Austrija U-20Austrija U-20
    Latvija U-20Latvija U-20
  • 15.12.2014 18:00
    Asiago, Itālija
    Latvija U-20Latvija U-20
    Slovēnijas U-20Slovēnijas U-20
  • 17.12.2014 14:30
    Asiago, Itālija
    Latvija U-20Latvija U-20
    Baltkrievija U-20Baltkrievija U-20
  • 17.12.2014 19:15
    Inbox.lv ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 18.12.2014 16:00
    Volvo SC ledus halle
    Latvija U-16Latvija U-16
    Dānija U-16Dānija U-16
  • 18.12.2014 21:30
    Asiago, Itālija
    Latvija U-20Latvija U-20
    Itālija U-20 Itālija U-20
  • 19.12.2014 16:00
    Volvo SC ledus halle
    Francija U-16Francija U-16
    Latvija U-16Latvija U-16
  • 20.12.2014 14:30
    Asiago, Itālija
    Norvēģija U-20Norvēģija U-20
    Latvija U-20Latvija U-20
  • 20.12.2014 15:00
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 20.12.2014 15:00
    Volvo SC ledus halle
    Latvija U-16Latvija U-16
    Norvēģija U-16Norvēģija U-16
  • 20.12.2014 15:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK MOGOHK MOGO
  • 20.12.2014 19:00
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 23.12.2014 17:30
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 04.01.2015 14:05
    Vidzemes OC ledus halle
    HK ValmieraHK Valmiera
    HK Liepāja JuniorsHK Liepāja Juniors
  • 04.01.2015 15:45
    Hokeja halle Rīga
    HS Rīga 98HS Rīga 98
    HK Tukums Stiga RMHK Tukums Stiga RM
  • 06.01.2015 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 07.01.2015 19:30
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 07.01.2015 19:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 10.01.2015 13:00
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    HK MOGOHK MOGO
  • 10.01.2015 15:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 10.01.2015 16:00
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 17.01.2015 11:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
  • 17.01.2015 14:00
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    HK MOGOHK MOGO
  • 17.01.2015 15:00
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 21.01.2015 18:30
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 24.01.2015 15:00
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 24.01.2015 15:30
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HK MOGOHK MOGO
  • 27.01.2015 19:00
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 28.01.2015 19:30
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 28.01.2015 19:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 31.01.2015 17:00
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 31.01.2015 17:45
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 05.02.2015 20:00
    Lillehammere, Norvēģija
    Latvija    U-18Latvija U-18
    Dānija U-18Dānija U-18
  • 06.02.2015 20:00
    Lillehammere, Norvēģija
    Latvija    U-18Latvija U-18
    Norvēģija U-18Norvēģija U-18
  • 07.02.2015 13:00
    Lillehammere, Norvēģija
    Baltkrievija U-18Baltkrievija U-18
    Latvija    U-18Latvija U-18
  • 11.02.2015 18:00
    Hokeja halle Rīga
    HS Rīga 98HS Rīga 98
    Prizma PārdaugavaPrizma Pārdaugava
  • 11.02.2015 18:30
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
  • 11.02.2015 19:30
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 11.02.2015 19:30
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HK MOGOHK MOGO
  • 14.02.2015 14:00
    Inbox.lv ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 14.02.2015 15:30
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 14.02.2015 15:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 17.02.2015 19:00
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK MOGOHK MOGO
  • 18.02.2015 19:30
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
  • 18.02.2015 19:30
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 19.02.2015 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
  • 21.02.2015 15:30
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 21.02.2015 15:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 24.02.2015 19:00
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
  • 25.02.2015 19:00
    Inbox.lv ledus halle
    HK MOGOHK MOGO
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 25.02.2015 19:30
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
  • 28.02.2015 13:00
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
  • 28.02.2015 15:15
    Volvo SC ledus halle
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
    HK LiepājaHK Liepāja
  • 28.02.2015 16:00
    Vidzemes ledus halle
    Ogre Sāga97Ogre Sāga97
    HK MOGOHK MOGO
  • 04.03.2015 18:30
    Liepājas OC ledus halle
    HK LiepājaHK Liepāja
    HK KurbadsHK Kurbads
  • 04.03.2015 19:30
    Jelgavas ledus halle
    HK Zemgale LLUHK Zemgale LLU
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 04.03.2015 19:45
    Majoru SLS
    HASC JūrmalaHASC Jūrmala
    HK MOGOHK MOGO
  • 05.03.2015 17:00
    Vidzemes OC ledus halle
    LiepājaLiepāja
    Ogres novadsOgres novads
  • 05.03.2015 20:15
    Vidzemes OC ledus halle
    RīgaRīga
    ValmieraValmiera
  • 06.03.2015 12:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Ogres novadsOgres novads
    JūrmalaJūrmala
  • 06.03.2015 15:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Tukuma novads STukuma novads S
    Rīga SRīga S
  • 06.03.2015 18:30
    Vidzemes OC ledus halle
    Tukuma novadsTukuma novads
    RīgaRīga
  • 07.03.2015 12:00
    Vidzemes OC ledus halle
    JūrmalaJūrmala
    LiepājaLiepāja
  • 07.03.2015 13:00
    Vidzemes ledus halle
    HK KurbadsHK Kurbads
    HS Rīga PrizmaHS Rīga Prizma
  • 07.03.2015 15:15
    Vidzemes OC ledus halle
    ValmieraValmiera
    Tukuma novadsTukuma novads
  • 07.03.2015 18:30
    Vidzemes OC ledus halle
    Rīga SRīga S
    Tukuma novads STukuma novads S
  • 02.04.2015
    Baltkrievija
    Baltkrievijas izlaseBaltkrievijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 04.04.2015
    Baltkrievija
    Baltkrievijas izlaseBaltkrievijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 09.04.2015
    Arēna Rīga
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Francijas izlaseFrancijas izlase
  • 10.04.2015
    Arēna Rīga
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Francijas izlaseFrancijas izlase
  • 12.04.2015 13:30
    Francija
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
    Čehijas sieviešu izlaseČehijas sieviešu izlase
  • 13.04.2015 17:00
    Francija
    Dānijas sieviešu izlaseDānijas sieviešu izlase
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
  • 15.04.2015 20:00
    Francija
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
    Francijas sieviešu izlaseFrancijas sieviešu izlase
  • 16.04.2015 16:45
    Šveice
    Kanāda U-18Kanāda U-18
    Latvija    U-18Latvija U-18
  • 16.04.2015 17:00
    Francija
    Norvēģijas sieviešu izlaseNorvēģijas sieviešu izlase
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
  • 17.04.2015
    Norvēģija
    Norvēģijas izlaseNorvēģijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 17.04.2015 16:45
    Šveice
    Latvija    U-18Latvija U-18
    Čehija U-18Čehija U-18
  • 18.04.2015
    Norvēģija
    Norvēģijas izlaseNorvēģijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 18.04.2015 13:30
    Francija
    Austrijas sieviešu izlaseAustrijas sieviešu izlase
    Latvijas Sieviešu izlaseLatvijas Sieviešu izlase
  • 19.04.2015 15:45
    Šveice
    Latvija    U-18Latvija U-18
    Somija U-18Somija U-18
  • 20.04.2015 20:45
    Šveice
    Šveice U-18Šveice U-18
    Latvija    U-18Latvija U-18
  • 24.04.2015
    Arēna Rīga
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Slovākijas izlaseSlovākijas izlase
  • 25.04.2015
    Arēna Rīga
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Slovākijas izlaseSlovākijas izlase
  • 01.05.2015 17:15
    Čehija
    CANCAN
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 02.05.2015 21:15
    Čehija
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Čehijas izlaseČehijas izlase
  • 04.05.2015 17:15
    Čehija
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Zviedrijas izlaseZviedrijas izlase
  • 06.05.2015 17:15
    Čehija
    Šveices izlaseŠveices izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 08.05.2015 21:15
    Čehija
    Vācijas izlaseVācijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 09.05.2015 17:15
    Čehija
    Austrijas izlaseAustrijas izlase
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
  • 12.05.2015 17:15
    Čehija
    Latvijas izlaseLatvijas izlase
    Francijas izlaseFrancijas izlase

Virslīgas turnīra tabula

Virslīgas rezultatīvākie spēlētāji

izlases

čempionāti

Kalendārs

Marts 2015

  • P
  • O
  • T
  • C
  • P
  • S
  • Sv

Meklēt hokejistu

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter