Latvijas izlase pēdējās sekundēs piekāpjās krieviem

Attēlā vārtu priekšā vienīgo vārtu autors Artūrs Kulda.
Foto: Mārtiņš Aiše

Latvijas hokeja izlase, uzsākot gatavošanos Soču olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, piektdien savā laukumā pārbaudes spēlē ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) zaudēja Krievijas izlasei.

Krievijas valstsvienības labā pirmajā trešdaļā vārtus guva Andrejs Popovs, bet Latvijas vienības rindās trešās trešdaļas beigās izcēlās Artūrs Kulda.

Uzvaras vārtus viesiem 36 sekundes pirms mača beigām guva Artjoms Lukojanovs, bet trīs sekundes pirms cīņas beigām ripu tukšos vārtos raidīja Dmitrijs Kagarļickis.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti abu komandu vārtsargi - Edgars Masaļskis un Ivans Kasutins.

Rīt pulksten 17:30 izlases tiksies vēlreiz.

Teds Nolans, Latvijas izlases galvenais treneris: "Mēs cīnījāmies. Mums vēl ir daudz darba, ko darīt. Man patika daži spēlētāji, kurus iepriekš nebiju redzējis spēlējam, un tieši tam arī ir vajadzīgas pārbaudes spēles. Nebiju priecīgs par Indraša sniegumu, tāpēc viņš tika pazemināts uz trešo maiņu. Roberta noraidījums līdz spēles beigām? Viņš nav rupjš spēlētājs, taču diemžēl ar nūju neveiksmīgi trāpīja pretiniekam, tā hokejā mēdz gadīties. Ivanāns ir liels, agresīvs un labs spēlētājs. Viņš ir mums nozīmīgs arī uz soliņa, ģērbtuvē."

Igors Ņikitins, Krievijas izlases galvenais treneris: "Laba spēle izdevās - ātra, agresīva. Maniem spēlētājiem bija laba kustība laukumā. Šis puišiem ir labs izaicinājums, jo ne visi klubos tiek pie pietiekami liela spēles laika. Mačs bija līdzīgs, bet beigās tomēr svaru kausi nosvērās par labu mums."

Pārbaudes spēle hokejā, 9. novembris, Rīga

Latvija – Krievija 1:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Vārti: 8:06 Popovs (Gļinkins) 0:1, 55:13 Kulda (Karsums, vair.) 1:1, 59:24 Lukjanovs (Zaicevs, vair.) 1:2, 59:57 Kagarļickis (Zubovs, vair., tukšos vārtos) 1:3
Vārtsargi: Edgars Masaļskis – Ivans Kasutins
Metieni: LAT - 25, RUS- 34

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?

Kalendārs

Augusts 2016

  • P
  • O
  • T
  • C
  • P
  • S
  • Sv

Meklēt hokejistu

Draugiem.lv

Facebook.com

Twitter