




KYC#40
HKM#33
HKM#37
HCP#29
ZMG#31
ENE#29
LHK#1
RHS#1
PUN#30
PRI#20| Spēlētājs | Komanda | Pozīcija | SpSpēles | VVārti | PPiespēles | Pt.Punkti | SMSoda minūtes | Met.Metieni | IEIemetieni | IE (%)Iemetieni (procentos) | BLBloķētie metieni | Sp.Spēka paņēmieni | +/-+/- koeficents |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deivids Sarkanis | KYC | Uzbrucējs | 10 | 11 | 17 | 28 | 2 | 42 | 1 / 1 | 100.00% | 2 | 3 | +22 |
| Kevins Strādnieks | KYC | Uzbrucējs | 10 | 8 | 10 | 18 | 2 | 30 | 4 / 6 | 66.67% | 3 | 1 | +19 |
| Gatis Sprukts | KYC | Uzbrucējs | 10 | 4 | 13 | 17 | 8 | 20 | 132 / 219 | 60.27% | 1 | 3 | +21 |
| Kristaps Skrastiņš | HKM | Uzbrucējs | 9 | 8 | 5 | 13 | 8 | 44 | 71 / 112 | 63.39% | 0 | 4 | +13 |
| Ričards Grīnbergs | HKM | Uzbrucējs | 9 | 7 | 6 | 13 | 33 | 26 | 2 / 4 | 50.00% | 0 | 3 | +11 |
| Eduards Hugo Jansons | KYC | Aizsargs | 10 | 5 | 8 | 13 | 6 | 46 | 1 / 1 | 100.00% | 7 | 6 | +11 |
| Ilia Korenchuk | KYC | Uzbrucējs | 10 | 5 | 8 | 13 | 2 | 29 | 7 / 13 | 53.85% | 0 | 1 | +8 |
| Pauls Svars | KYC | Aizsargs | 10 | 1 | 11 | 12 | 2 | 31 | - | - | 3 | 10 | +17 |
| Kaspars Daugaviņš | HKM | Uzbrucējs | 8 | 4 | 6 | 10 | 0 | 10 | 35 / 52 | 67.31% | 1 | 0 | +9 |
| Kaspars Ziemiņš | HKM | Uzbrucējs | 9 | 3 | 7 | 10 | 4 | 13 | 1 / 2 | 50.00% | 5 | 4 | +9 |
| Rūdolfs Polcs | HKM | Uzbrucējs | 7 | 8 | 1 | 9 | 2 | 31 | 78 / 114 | 68.42% | 1 | 3 | +10 |
| Armands Apsītis | RHS | Uzbrucējs | 10 | 6 | 3 | 9 | 2 | 26 | 46 / 135 | 34.07% | 6 | 2 | -2 |
| Kristaps Riekstiņš | PRI | Uzbrucējs | 10 | 6 | 3 | 9 | 6 | 16 | 5 / 8 | 62.50% | 0 | 2 | +1 |
| Nikita Puzakov | HCP | Uzbrucējs | 8 | 6 | 3 | 9 | 4 | 27 | 7 / 12 | 58.33% | 9 | 4 | +7 |
| Mikhaylo Kovalchuk | KYC | Uzbrucējs | 10 | 5 | 4 | 9 | 2 | 35 | 1 / 4 | 25.00% | 1 | 7 | +2 |
| Emīls Ezītis | PRI | Uzbrucējs | 8 | 4 | 5 | 9 | 0 | 18 | - | - | 3 | 2 | -4 |
| Vitalii Andreikiv | KYC | Aizsargs | 10 | 2 | 7 | 9 | 6 | 30 | - | - | 7 | 3 | +14 |
| Patriks Zabusovs | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 6 | 2 | 8 | 2 | 31 | 1 / 1 | 100.00% | 2 | 10 | +6 |
| Roberts Jekimovs | PRI | Uzbrucējs | 9 | 5 | 3 | 8 | 40 | 44 | 1 / 1 | 100.00% | 1 | 4 | -11 |
| Kārlis Ozoliņš | LHK | Uzbrucējs | 8 | 4 | 4 | 8 | 4 | 32 | 83 / 172 | 48.26% | 9 | 2 | -3 |
| Jānis Zemītis | HKM | Uzbrucējs | 9 | 3 | 5 | 8 | 10 | 33 | 2 / 4 | 50.00% | 1 | 4 | +11 |
| Marks Olivers Mežiņš | RHS | Uzbrucējs | 6 | 3 | 5 | 8 | 4 | 9 | - | - | 0 | 2 | +1 |
| Ernests Krūms | HKM | Uzbrucējs | 9 | 2 | 6 | 8 | 6 | 17 | 71 / 114 | 62.28% | 6 | 8 | +10 |
| Elviss Želubovskis | HKM | Uzbrucējs | 9 | 1 | 7 | 8 | 12 | 26 | 1 / 5 | 20.00% | 0 | 2 | +7 |
| Renarts Bērziņš | HKM | Aizsargs | 9 | 1 | 7 | 8 | 4 | 15 | - | - | 3 | 2 | +18 |
| Matīss Bīriņš | PRI | Uzbrucējs | 7 | 1 | 7 | 8 | 8 | 22 | 50 / 96 | 52.08% | 3 | 17 | -2 |
| Deniss Fjodorovs | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 1 | 7 | 8 | 2 | 11 | 44 / 83 | 53.01% | 1 | 2 | +2 |
| Rustams Begovs | KYC | Uzbrucējs | 5 | 1 | 7 | 8 | 2 | 16 | 51 / 77 | 66.23% | 3 | 5 | +5 |
| Lauri Huhdanpää | PUN | Uzbrucējs | 8 | 0 | 8 | 8 | 2 | 14 | 58 / 157 | 36.94% | 0 | 3 | -12 |
| Andre Linde | HCP | Uzbrucējs | 8 | 6 | 1 | 7 | 18 | 27 | 39 / 75 | 52.00% | 3 | 2 | +6 |
| Otto Karvinen | PUN | Uzbrucējs | 9 | 4 | 3 | 7 | 4 | 16 | 10 / 23 | 43.48% | 13 | 8 | -11 |
| Aleksandrs Novikovs | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 4 | 3 | 7 | 2 | 35 | 1 / 2 | 50.00% | 0 | 1 | +6 |
| Kristaps Roķis | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 3 | 4 | 7 | 8 | 17 | 54 / 82 | 65.85% | 0 | 4 | +5 |
| Roberts Vītols | PRI | Uzbrucējs | 10 | 2 | 5 | 7 | 14 | 26 | 21 / 43 | 48.84% | 8 | 7 | -7 |
| Vladimirs Zaicevs | HKM | Aizsargs | 8 | 2 | 5 | 7 | 8 | 13 | 1 / 1 | 100.00% | 3 | 5 | +10 |
| Marek Potsinok | HCP | Uzbrucējs | 8 | 2 | 5 | 7 | 10 | 31 | - | - | 6 | 2 | +5 |
| Nikita Fedorovits | HCP | Uzbrucējs | 8 | 2 | 5 | 7 | 8 | 13 | 78 / 136 | 57.35% | 2 | 1 | +6 |
| Lauris Bajaruns | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 2 | 5 | 7 | 2 | 11 | 0 / 5 | 0.00% | 0 | 3 | -1 |
| Artūrs Karaša | ZMG | Aizsargs | 7 | 1 | 6 | 7 | 6 | 14 | 0 / 1 | 0.00% | 3 | 3 | +5 |
| Feliks Morozov | KYC | Uzbrucējs | 7 | 1 | 6 | 7 | 0 | 13 | 0 / 3 | 0.00% | 1 | 3 | +3 |
| Harijs Brants | KYC | Aizsargs | 9 | 3 | 3 | 6 | 4 | 31 | 1 / 1 | 100.00% | 7 | 5 | +10 |
| Artem Redko | PUN | Uzbrucējs | 9 | 3 | 3 | 6 | 16 | 10 | 1 / 4 | 25.00% | 5 | 9 | -4 |
| Saveli Novikov | HCP | Aizsargs | 8 | 2 | 4 | 6 | 10 | 31 | - | - | 13 | 8 | +7 |
| Kristaps Sotnieks | HKM | Aizsargs | 8 | 1 | 5 | 6 | 2 | 21 | - | - | 7 | 6 | +8 |
| Valters Apfelbaums | PRI | Uzbrucējs | 5 | 1 | 5 | 6 | 0 | 15 | 47 / 84 | 55.95% | 4 | 4 | +2 |
| Erik Nevolaianen | HCP | Uzbrucējs | 8 | 3 | 2 | 5 | 0 | 18 | 15 / 27 | 55.56% | 3 | 8 | -1 |
| Artūrs Ševčenko | RHS | Uzbrucējs | 5 | 3 | 2 | 5 | 0 | 9 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 2 | 0 |
| Oļegs Šišļaņņikovs | KYC | Uzbrucējs | 4 | 3 | 2 | 5 | 6 | 14 | - | - | 0 | 0 | +2 |
| Ilja Četvertak | PUN | Uzbrucējs | 8 | 2 | 3 | 5 | 16 | 19 | 6 / 26 | 23.08% | 3 | 6 | -7 |
| Gustavs Millers | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 2 | 3 | 5 | 2 | 24 | 3 / 4 | 75.00% | 6 | 1 | +1 |
| Atte Rajala | ZMG | Aizsargs | 7 | 2 | 3 | 5 | 0 | 15 | - | - | 4 | 0 | +7 |
| Rolans Vasiļjevs | HKM | Uzbrucējs | 7 | 2 | 3 | 5 | 4 | 18 | - | - | 2 | 7 | +5 |
| Gatis Gricinskis | ZMG | Uzbrucējs | 5 | 2 | 3 | 5 | 6 | 11 | 51 / 88 | 57.95% | 3 | 2 | +4 |
| Tadas Kumeliauskas | ENE | Uzbrucējs | 4 | 2 | 3 | 5 | 4 | 14 | 33 / 62 | 53.23% | 0 | 1 | +3 |
| Kirils Vasiļjevs | PRI | Aizsargs | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 | 21 | - | - | 6 | 3 | -8 |
| Kristaps Jākobsons | HKM | Aizsargs | 9 | 1 | 4 | 5 | 4 | 9 | - | - | 7 | 6 | +9 |
| Laisvydas Kudrevičius | PUN | Uzbrucējs | 9 | 1 | 4 | 5 | 10 | 15 | 64 / 148 | 43.24% | 9 | 12 | -8 |
| Daniil Tsarkovskyi | KYC | Uzbrucējs | 9 | 1 | 4 | 5 | 10 | 9 | 64 / 91 | 70.33% | 0 | 6 | +3 |
| Erik Potsinok | HCP | Uzbrucējs | 8 | 1 | 4 | 5 | 4 | 16 | 57 / 113 | 50.44% | 4 | 6 | +3 |
| Ralfs Grinbergs | LHK | Aizsargs | 7 | 0 | 5 | 5 | 2 | 10 | 0 / 1 | 0.00% | 8 | 3 | 0 |
| Jani Tapani Siekkinen | KYC | Aizsargs | 10 | 3 | 1 | 4 | 2 | 35 | - | - | 5 | 5 | +1 |
| Roberts Zīle | RHS | Uzbrucējs | 11 | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 | 48 / 115 | 41.74% | 10 | 3 | -10 |
| Mārtiņš Gaidulis | RHS | Uzbrucējs | 10 | 2 | 2 | 4 | 2 | 16 | 11 / 25 | 44.00% | 8 | 4 | -5 |
| Povilas Verenis | PUN | Uzbrucējs | 9 | 2 | 2 | 4 | 6 | 13 | 7 / 11 | 63.64% | 3 | 4 | -5 |
| Emīls Ločmelis | PRI | Uzbrucējs | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 24 | 71 / 149 | 47.65% | 5 | 2 | -5 |
| Maksim Lovkov | HCP | Uzbrucējs | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 23 | 6 / 8 | 75.00% | 3 | 4 | +4 |
| Ņikita Vengers | RHS | Uzbrucējs | 5 | 2 | 2 | 4 | 4 | 11 | 12 / 32 | 37.50% | 2 | 4 | -4 |
| Arnoldas Bosas | ENE | Uzbrucējs | 4 | 2 | 2 | 4 | 8 | 12 | 1 / 3 | 33.33% | 1 | 1 | +3 |
| Jaroslavs Cirkins | RHS | Uzbrucējs | 11 | 1 | 3 | 4 | 8 | 11 | 25 / 63 | 39.68% | 5 | 7 | -3 |
| Kristers Bormanis | PRI | Uzbrucējs | 10 | 1 | 3 | 4 | 0 | 35 | 8 / 19 | 42.11% | 0 | 1 | -8 |
| Lukas Žukauskas | KYC | Uzbrucējs | 10 | 1 | 3 | 4 | 8 | 19 | 44 / 87 | 50.57% | 3 | 12 | 0 |
| Dāniels Andersons | LHK | Uzbrucējs | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | 21 | 45 / 87 | 51.72% | 11 | 17 | -4 |
| Arttu Tauriainen | HCP | Uzbrucējs | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 11 | 24 / 50 | 48.00% | 2 | 8 | +2 |
| Artjom Masljonov | HCP | Uzbrucējs | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 7 | 36 / 75 | 48.00% | 0 | 4 | +1 |
| Simonas Valivonis | LHK | Aizsargs | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 18 | 0 / 1 | 0.00% | 11 | 6 | -7 |
| Renārs Cipruss | KYC | Uzbrucējs | 10 | 2 | 1 | 3 | 8 | 11 | 21 / 45 | 46.67% | 4 | 13 | +3 |
| Denys Honcharenko | KYC | Uzbrucējs | 9 | 2 | 1 | 3 | 2 | 12 | 1 / 4 | 25.00% | 0 | 5 | +2 |
| Perttu Iso-Kuortti | LHK | Uzbrucējs | 8 | 2 | 1 | 3 | 2 | 25 | 0 / 1 | 0.00% | 7 | 3 | -2 |
| Daniils Andrejevs | LHK | Aizsargs | 8 | 2 | 1 | 3 | 8 | 15 | 0 / 1 | 0.00% | 9 | 12 | -6 |
| Mārtiņš Antons | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 2 | 1 | 3 | 6 | 15 | 0 / 2 | 0.00% | 1 | 2 | +3 |
| Rauls Ozollapa | HKM | Uzbrucējs | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 9 | 25 / 36 | 69.44% | 2 | 9 | +5 |
| Aivaras Bendžius | ENE | Uzbrucējs | 4 | 2 | 1 | 3 | 4 | 9 | 2 / 4 | 50.00% | 1 | 3 | +2 |
| Jack Bodin | ZMG | Aizsargs | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 7 | - | - | 1 | 0 | +4 |
| Ville Eemi Valtteri Rautiala | KYC | Aizsargs | 10 | 1 | 2 | 3 | 2 | 14 | 0 / 1 | 0.00% | 12 | 9 | +4 |
| Toivo Nummela | HCP | Aizsargs | 8 | 1 | 2 | 3 | 6 | 3 | 2 / 4 | 50.00% | 3 | 6 | +6 |
| Viktors Klabis | PRI | Uzbrucējs | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 | 10 | 6 / 22 | 27.27% | 4 | 3 | -1 |
| Michael Mizerak | PRI | Uzbrucējs | 7 | 1 | 2 | 3 | 0 | 13 | 0 / 1 | 0.00% | 1 | 0 | -5 |
| Pēteris Pogiņš | HKM | Uzbrucējs | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | 1 / 1 | 100.00% | 2 | 2 | +6 |
| Kristaps Kandis | RHS | Aizsargs | 11 | 0 | 3 | 3 | 12 | 10 | - | - | 9 | 3 | -7 |
| Roberts Kaļķis | HKM | Aizsargs | 9 | 0 | 3 | 3 | 2 | 19 | - | - | 3 | 9 | +12 |
| Anton Määttä | HCP | Uzbrucējs | 8 | 0 | 3 | 3 | 8 | 9 | 2 / 5 | 40.00% | 5 | 8 | +2 |
| Timonas Mažulis | PUN | Uzbrucējs | 8 | 0 | 3 | 3 | 6 | 17 | - | - | 2 | 11 | -4 |
| Ronalds Ķēniņš | HKM | Uzbrucējs | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 | 5 | 14 / 28 | 50.00% | 4 | 2 | +3 |
| Herkus Marcinkevičius | PUN | Aizsargs | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 / 1 | 0.00% | 8 | 12 | -7 |
| Kārlis Tamenieks | LHK | Uzbrucējs | 8 | 2 | 0 | 2 | 8 | 16 | 25 / 77 | 32.47% | 9 | 3 | -1 |
| Šarūnas Baltrūnas | LHK | Uzbrucējs | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 12 | 3 / 3 | 100.00% | 6 | 2 | -3 |
| Gints Meija | HKM | Uzbrucējs | 5 | 2 | 0 | 2 | 4 | 7 | 4 / 5 | 80.00% | 2 | 3 | +3 |
| Fēlikss Niks Paurs | RHS | Uzbrucējs | 11 | 1 | 1 | 2 | 4 | 16 | 13 / 30 | 43.33% | 1 | 2 | -13 |
| Krists Apsītis | PRI | Aizsargs | 10 | 1 | 1 | 2 | 4 | 34 | 0 / 1 | 0.00% | 13 | 10 | -3 |
| Ričards Stāmurs | PRI | Uzbrucējs | 10 | 1 | 1 | 2 | 8 | 11 | 83 / 151 | 54.97% | 6 | 13 | -4 |
| Georgij Pavliukov | PUN | Uzbrucējs | 9 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | - | - | 1 | 2 | -4 |
| Kristiāns Zelts | KYC | Uzbrucējs | 9 | 1 | 1 | 2 | 39 | 15 | 1 / 2 | 50.00% | 2 | 6 | 0 |
| Kristers Butāns | LHK | Uzbrucējs | 8 | 1 | 1 | 2 | 8 | 9 | 7 / 22 | 31.82% | 4 | 5 | +1 |
| Artūrs Apfelbaums | PRI | Aizsargs | 8 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | - | - | 7 | 5 | -4 |
| Patriks Seilis | ZMG | Aizsargs | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 13 | - | - | 8 | 2 | -3 |
| Dovydas Laimutis | ENE | Uzbrucējs | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | 21 / 39 | 53.85% | 0 | 2 | +1 |
| Egidijus Binkulis | ENE | Uzbrucējs | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | - | - | 2 | 0 | -3 |
| Jānis Pauliņš | RHS | Aizsargs | 11 | 0 | 2 | 2 | 2 | 9 | 1 / 2 | 50.00% | 8 | 1 | -3 |
| Bruno Stepiņš | RHS | Aizsargs | 11 | 0 | 2 | 2 | 12 | 14 | 1 / 2 | 50.00% | 18 | 12 | -6 |
| Nikita Zitserman | PRI | Uzbrucējs | 9 | 0 | 2 | 2 | 4 | 9 | 0 / 1 | 0.00% | 2 | 0 | -1 |
| Aleksandrs Jerofejevs | PRI | Aizsargs | 9 | 0 | 2 | 2 | 4 | 13 | - | - | 9 | 1 | -10 |
| Artjom Timofejev | HCP | Uzbrucējs | 8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | 1 | 5 | -2 |
| Roland Luht | HCP | Aizsargs | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 14 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 4 | +5 |
| Niks Zīle | LHK | Uzbrucējs | 8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | - | - | 4 | 5 | -1 |
| Adrians Kļaviņš | ZMG | Aizsargs | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 / 1 | 100.00% | 1 | 2 | -4 |
| Endijs Butāns | LHK | Uzbrucējs | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 17 | 19 / 57 | 33.33% | 7 | 3 | 0 |
| Haralds Jirgens | ZMG | Aizsargs | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 11 | - | - | 9 | 2 | +6 |
| Anatolijs Tovarišs | HKM | Aizsargs | 6 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | - | - | 4 | 3 | +4 |
| Kajus Zeynalov | PUN | Aizsargs | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 6 | 1 / 1 | 100.00% | 11 | 10 | -5 |
| Mateusz Siekerka | PUN | Uzbrucējs | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 10 | 2 / 2 | 100.00% | 5 | 9 | -14 |
| Kristians Bērziņš | LHK | Aizsargs | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | - | 5 | 2 | +2 |
| Adrians Bērziņš | LHK | Aizsargs | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 1 / 1 | 100.00% | 1 | 3 | -1 |
| Roberts Vorona | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 4 / 5 | 80.00% | 0 | 1 | +1 |
| Benas Beličenka | PUN | Aizsargs | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | - | - | 11 | 7 | -9 |
| Matīss Bergs | HKM | Uzbrucējs | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 30 / 46 | 65.22% | 4 | 0 | +4 |
| Markuss Megris | HKM | Uzbrucējs | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 11 / 23 | 47.83% | 4 | 2 | 0 |
| Antons Orlovs | RHS | Aizsargs | 11 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10 | - | - | 18 | 11 | -7 |
| Toms Pastars | RHS | Uzbrucējs | 11 | 0 | 1 | 1 | 4 | 23 | 57 / 150 | 38.00% | 6 | 15 | -4 |
| Kristers Širjajevs | RHS | Uzbrucējs | 11 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 / 4 | 25.00% | 4 | 6 | -3 |
| Edgars Ablaževičs | RHS | Uzbrucējs | 11 | 0 | 1 | 1 | 4 | 15 | 1 / 11 | 9.09% | 3 | 6 | -8 |
| Alekss Strēlnieks | RHS | Uzbrucējs | 11 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | 3 / 7 | 42.86% | 2 | 5 | -8 |
| Imants Biters | RHS | Uzbrucējs | 10 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | - | - | 2 | 4 | -4 |
| Anton Romanyshin | KYC | Aizsargs | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | - | - | 1 | 4 | +4 |
| Artūrs Tomsons | PRI | Aizsargs | 9 | 0 | 1 | 1 | 6 | 19 | - | - | 6 | 7 | -4 |
| Dominykas Motiejūnas | PUN | Aizsargs | 9 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | - | - | 8 | 6 | -7 |
| Alens Štendenbergs | PRI | Aizsargs | 9 | 0 | 1 | 1 | 9 | 9 | - | - | 4 | 2 | -1 |
| Georgi Lavrinenko | HCP | Aizsargs | 8 | 0 | 1 | 1 | 4 | 7 | - | - | 1 | 1 | +3 |
| Akim Frolkov | HCP | Uzbrucējs | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | - | - | 3 | 1 | -1 |
| Rihards Borskis | LHK | Uzbrucējs | 8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 8 | 0 / 1 | 0.00% | 1 | 1 | 0 |
| Niklas Sildre | HCP | Aizsargs | 8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 17 | 2 / 3 | 66.67% | 5 | 10 | +2 |
| Markuss Streikišs | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 15 | 37 / 82 | 45.12% | 3 | 1 | -1 |
| Ivan Kozachkov | RHS | Aizsargs | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | - | - | 4 | 1 | -5 |
| Roberts Freidenfelds | LHK | Uzbrucējs | 7 | 0 | 1 | 1 | 12 | 4 | - | - | 1 | 9 | 0 |
| Rokas Bacevičius | PUN | Aizsargs | 7 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | - | - | 11 | 5 | -4 |
| Klāvs Kovaļevskis | ZMG | Aizsargs | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | - | - | 4 | 0 | +1 |
| Domas Janušonis | PUN | Aizsargs | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7 | - | - | 2 | 1 | -5 |
| Niklāvs Lagzdiņš | LHK | Uzbrucējs | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | 33 / 69 | 47.83% | 2 | 5 | -1 |
| Ingus Ločmelis | HKM | Aizsargs | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 | 14 | - | - | 3 | 4 | +7 |
| Paulius Rumševičius | ENE | Aizsargs | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 / 1 | 100.00% | 6 | 1 | +1 |
| Roberts Bērziņš | ZMG | Uzbrucējs | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 / 8 | 75.00% | 1 | 1 | -1 |
| Emīls Brigzna | HKM | Aizsargs | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | - | - | 1 | 1 | +5 |
| Ignas Kaupaitis | LHK | Uzbrucējs | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 / 1 | 0.00% | 0 | 1 | +1 |
| Vladyslav Shyrin | ENE | Aizsargs | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Aleksandrs Biškins | HKM | Uzbrucējs | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 / 8 | 50.00% | 0 | 0 | +1 |
| Markuss Pastars | RHS | Aizsargs | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 / 1 | 0.00% | 10 | 12 | -8 |
| Itālo Milbergs | PRI | Aizsargs | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | - | - | 5 | 1 | +1 |
| Oleksandr Zaruba | PUN | Aizsargs | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 / 2 | 100.00% | 7 | 2 | -13 |
| Martynas Šulcas | PUN | Uzbrucējs | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 26 / 64 | 40.63% | 6 | 6 | -10 |
| Mareks Štekeļs | RHS | Aizsargs | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 2 | - | - | 6 | 1 | 0 |
| Kristaps Nīmanis | LHK | Aizsargs | 8 | 0 | 0 | 0 | 33 | 8 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 4 | 0 |
| Konrad Kudeviita | HCP | Aizsargs | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 1 / 1 | 100.00% | 4 | 6 | -2 |
| Alberts Emīls Šnepste | LHK | Aizsargs | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 13 | - | - | 4 | 3 | -2 |
| Maksims Širokovs | RHS | Aizsargs | 8 | 0 | 0 | 0 | 14 | 9 | - | - | 5 | 9 | -5 |
| Hendrik Paul Laosma | HCP | Aizsargs | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | - | - | 1 | 10 | +1 |
| Deniss Korņilovs | PRI | Aizsargs | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 0 | -1 |
| Toms Bārens | PRI | Uzbrucējs | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 25 / 53 | 47.17% | 3 | 0 | -3 |
| Rauls Kapura | ZMG | Uzbrucējs | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 / 2 | 50.00% | 2 | 2 | 0 |
| Ņikita Soskovecs | RHS | Uzbrucējs | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 7 / 31 | 22.58% | 2 | 7 | -2 |
| Pijus Skalandis | PUN | Uzbrucējs | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 / 35 | 25.71% | 2 | 9 | -6 |
| Martins Petkus | LHK | Uzbrucējs | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 / 2 | 0.00% | 0 | 2 | -1 |
| Gustavs Alberts Moruzs | PRI | Uzbrucējs | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 0 | 2 | -3 |
| Ilja Gajauskas | PUN | Uzbrucējs | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 / 7 | 28.57% | 4 | 3 | -7 |
| Miks Kravinskis | LHK | Aizsargs | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | - | - | 2 | 3 | 0 |
| Mārtiņš Vītols | ZMG | Aizsargs | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | - | - | 3 | 0 | -2 |
| Martynas Šlikas | PUN | Uzbrucējs | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 / 2 | 0.00% | 1 | 0 | -4 |
| Nojus Jonas Kudzevičius | PUN | Aizsargs | 5 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 3 | -5 |
| Laurynas Miliūnas | ENE | Uzbrucējs | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | - | 0 | 2 | -1 |
| Aurimas Gaidauskas | ENE | Aizsargs | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 / 3 | 100.00% | 1 | 5 | +2 |
| Karolis Krasilnikovas | ENE | Uzbrucējs | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 4 / 4 | 100.00% | 2 | 1 | -4 |
| Dominykas Škadauskas | ENE | Aizsargs | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 3 | 1 | -3 |
| Nazar Ruzhnikov | ENE | Uzbrucējs | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 24 / 31 | 77.42% | 1 | 0 | -5 |
| Daniels Auniņš | HKM | Aizsargs | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | - | - | 0 | 2 | +6 |
| Sergii Lohach | ENE | Aizsargs | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | - | - | 3 | 0 | -5 |
| Kipras Grabliauskas | ENE | Uzbrucējs | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 23 / 44 | 52.27% | 1 | 2 | -1 |
| Matthew Gould | ENE | Uzbrucējs | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 / 6 | 50.00% | 2 | 1 | -1 |
| Dmitrijs Zaharovs | PRI | Uzbrucējs | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 / 26 | 34.62% | 1 | 0 | -5 |
| Ivan Shamardin | KYC | Aizsargs | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | - | 1 | 2 | 0 |
| Kajus Gvergzdis | ENE | Uzbrucējs | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 / 1 | 0.00% | 1 | 0 | 0 |
| Leevi Rautiainen | PRI | Aizsargs | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | - | - | 8 | 1 | -2 |
| Saulius Damskis | PUN | Uzbrucējs | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 / 21 | 28.57% | 2 | 0 | -3 |
| Matas Čyvas | ENE | Aizsargs | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | - | 4 | 3 | -1 |
| Aleksejs Biškins | RHS | Uzbrucējs | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 / 2 | 0.00% | 1 | 1 | -3 |
| Edijs Freimanis | HKM | Uzbrucējs | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Andis Rupeiks | PRI | Uzbrucējs | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -2 |
| Ivans Zaicevs | RHS | Aizsargs | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | - | 1 | 3 | -3 |
| Augustas Salecis | ENE | Uzbrucējs | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 |
| Artis Duklavs | ZMG | Uzbrucējs | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Toms Mots | ZMG | Uzbrucējs | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 / 1 | 100.00% | 2 | 1 | 0 |
| Kristians Emīls Nille | LHK | Uzbrucējs | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 / 13 | 23.08% | 1 | 0 | 0 |
| Eividas Jakubovskij | PUN | Aizsargs | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -2 |
| Reinis Jonušs | PRI | Uzbrucējs | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -1 |
| Kirills Sušencevs | RHS | Uzbrucējs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Danylo Baida | KYC | Uzbrucējs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 / 4 | 75.00% | 0 | 0 | 0 |
| Timurs Solostejs | HKM | Uzbrucējs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Daniils Gasparovičs | RHS | Aizsargs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Kirills Opikovs | PRI | Aizsargs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -1 |
| Illia Baida | KYC | Uzbrucējs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | -1 |
| Kārlis Gustavs Mendziņš | ZMG | Uzbrucējs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | +1 |
| Emīls Mētra | ZMG | Aizsargs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | - | 0 | 0 | +1 |
| Alekss Bluks | PRI | Aizsargs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -1 |
| Val Johnston | ENE | Uzbrucējs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -1 |
| Bruno Vimba | ZMG | Uzbrucējs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Artūrs Užulis | RHS | Uzbrucējs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 / 7 | 28.57% | 0 | 0 | -1 |
| Spēlētājs | Komanda | SpSpēles | VVārti | PPiespēles | Pt.Punkti | SMSoda minūtes | Met.Metieni | IEIemetieni | IE (%)Iemetieni (procentos) | BLBloķētie metieni | Sp.Spēka paņēmieni | +/-+/- koeficents |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deivids Sarkanis | KYC | 10 | 11 | 17 | 28 | 2 | 42 | 1 / 1 | 100.00% | 2 | 3 | +22 |
| Kevins Strādnieks | KYC | 10 | 8 | 10 | 18 | 2 | 30 | 4 / 6 | 66.67% | 3 | 1 | +19 |
| Gatis Sprukts | KYC | 10 | 4 | 13 | 17 | 8 | 20 | 132 / 219 | 60.27% | 1 | 3 | +21 |
| Kristaps Skrastiņš | HKM | 9 | 8 | 5 | 13 | 8 | 44 | 71 / 112 | 63.39% | 0 | 4 | +13 |
| Ričards Grīnbergs | HKM | 9 | 7 | 6 | 13 | 33 | 26 | 2 / 4 | 50.00% | 0 | 3 | +11 |
| Ilia Korenchuk | KYC | 10 | 5 | 8 | 13 | 2 | 29 | 7 / 13 | 53.85% | 0 | 1 | +8 |
| Kaspars Daugaviņš | HKM | 8 | 4 | 6 | 10 | 0 | 10 | 35 / 52 | 67.31% | 1 | 0 | +9 |
| Kaspars Ziemiņš | HKM | 9 | 3 | 7 | 10 | 4 | 13 | 1 / 2 | 50.00% | 5 | 4 | +9 |
| Rūdolfs Polcs | HKM | 7 | 8 | 1 | 9 | 2 | 31 | 78 / 114 | 68.42% | 1 | 3 | +10 |
| Armands Apsītis | RHS | 10 | 6 | 3 | 9 | 2 | 26 | 46 / 135 | 34.07% | 6 | 2 | -2 |
| Kristaps Riekstiņš | PRI | 10 | 6 | 3 | 9 | 6 | 16 | 5 / 8 | 62.50% | 0 | 2 | +1 |
| Nikita Puzakov | HCP | 8 | 6 | 3 | 9 | 4 | 27 | 7 / 12 | 58.33% | 9 | 4 | +7 |
| Mikhaylo Kovalchuk | KYC | 10 | 5 | 4 | 9 | 2 | 35 | 1 / 4 | 25.00% | 1 | 7 | +2 |
| Emīls Ezītis | PRI | 8 | 4 | 5 | 9 | 0 | 18 | - | - | 3 | 2 | -4 |
| Patriks Zabusovs | ZMG | 7 | 6 | 2 | 8 | 2 | 31 | 1 / 1 | 100.00% | 2 | 10 | +6 |
| Roberts Jekimovs | PRI | 9 | 5 | 3 | 8 | 40 | 44 | 1 / 1 | 100.00% | 1 | 4 | -11 |
| Kārlis Ozoliņš | LHK | 8 | 4 | 4 | 8 | 4 | 32 | 83 / 172 | 48.26% | 9 | 2 | -3 |
| Jānis Zemītis | HKM | 9 | 3 | 5 | 8 | 10 | 33 | 2 / 4 | 50.00% | 1 | 4 | +11 |
| Marks Olivers Mežiņš | RHS | 6 | 3 | 5 | 8 | 4 | 9 | - | - | 0 | 2 | +1 |
| Ernests Krūms | HKM | 9 | 2 | 6 | 8 | 6 | 17 | 71 / 114 | 62.28% | 6 | 8 | +10 |
| Elviss Želubovskis | HKM | 9 | 1 | 7 | 8 | 12 | 26 | 1 / 5 | 20.00% | 0 | 2 | +7 |
| Matīss Bīriņš | PRI | 7 | 1 | 7 | 8 | 8 | 22 | 50 / 96 | 52.08% | 3 | 17 | -2 |
| Deniss Fjodorovs | ZMG | 7 | 1 | 7 | 8 | 2 | 11 | 44 / 83 | 53.01% | 1 | 2 | +2 |
| Rustams Begovs | KYC | 5 | 1 | 7 | 8 | 2 | 16 | 51 / 77 | 66.23% | 3 | 5 | +5 |
| Lauri Huhdanpää | PUN | 8 | 0 | 8 | 8 | 2 | 14 | 58 / 157 | 36.94% | 0 | 3 | -12 |
| Andre Linde | HCP | 8 | 6 | 1 | 7 | 18 | 27 | 39 / 75 | 52.00% | 3 | 2 | +6 |
| Otto Karvinen | PUN | 9 | 4 | 3 | 7 | 4 | 16 | 10 / 23 | 43.48% | 13 | 8 | -11 |
| Aleksandrs Novikovs | ZMG | 7 | 4 | 3 | 7 | 2 | 35 | 1 / 2 | 50.00% | 0 | 1 | +6 |
| Kristaps Roķis | ZMG | 7 | 3 | 4 | 7 | 8 | 17 | 54 / 82 | 65.85% | 0 | 4 | +5 |
| Roberts Vītols | PRI | 10 | 2 | 5 | 7 | 14 | 26 | 21 / 43 | 48.84% | 8 | 7 | -7 |
| Marek Potsinok | HCP | 8 | 2 | 5 | 7 | 10 | 31 | - | - | 6 | 2 | +5 |
| Nikita Fedorovits | HCP | 8 | 2 | 5 | 7 | 8 | 13 | 78 / 136 | 57.35% | 2 | 1 | +6 |
| Lauris Bajaruns | ZMG | 7 | 2 | 5 | 7 | 2 | 11 | 0 / 5 | 0.00% | 0 | 3 | -1 |
| Feliks Morozov | KYC | 7 | 1 | 6 | 7 | 0 | 13 | 0 / 3 | 0.00% | 1 | 3 | +3 |
| Artem Redko | PUN | 9 | 3 | 3 | 6 | 16 | 10 | 1 / 4 | 25.00% | 5 | 9 | -4 |
| Valters Apfelbaums | PRI | 5 | 1 | 5 | 6 | 0 | 15 | 47 / 84 | 55.95% | 4 | 4 | +2 |
| Erik Nevolaianen | HCP | 8 | 3 | 2 | 5 | 0 | 18 | 15 / 27 | 55.56% | 3 | 8 | -1 |
| Artūrs Ševčenko | RHS | 5 | 3 | 2 | 5 | 0 | 9 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 2 | 0 |
| Oļegs Šišļaņņikovs | KYC | 4 | 3 | 2 | 5 | 6 | 14 | - | - | 0 | 0 | +2 |
| Ilja Četvertak | PUN | 8 | 2 | 3 | 5 | 16 | 19 | 6 / 26 | 23.08% | 3 | 6 | -7 |
| Gustavs Millers | ZMG | 7 | 2 | 3 | 5 | 2 | 24 | 3 / 4 | 75.00% | 6 | 1 | +1 |
| Rolans Vasiļjevs | HKM | 7 | 2 | 3 | 5 | 4 | 18 | - | - | 2 | 7 | +5 |
| Gatis Gricinskis | ZMG | 5 | 2 | 3 | 5 | 6 | 11 | 51 / 88 | 57.95% | 3 | 2 | +4 |
| Tadas Kumeliauskas | ENE | 4 | 2 | 3 | 5 | 4 | 14 | 33 / 62 | 53.23% | 0 | 1 | +3 |
| Laisvydas Kudrevičius | PUN | 9 | 1 | 4 | 5 | 10 | 15 | 64 / 148 | 43.24% | 9 | 12 | -8 |
| Daniil Tsarkovskyi | KYC | 9 | 1 | 4 | 5 | 10 | 9 | 64 / 91 | 70.33% | 0 | 6 | +3 |
| Erik Potsinok | HCP | 8 | 1 | 4 | 5 | 4 | 16 | 57 / 113 | 50.44% | 4 | 6 | +3 |
| Roberts Zīle | RHS | 11 | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 | 48 / 115 | 41.74% | 10 | 3 | -10 |
| Mārtiņš Gaidulis | RHS | 10 | 2 | 2 | 4 | 2 | 16 | 11 / 25 | 44.00% | 8 | 4 | -5 |
| Povilas Verenis | PUN | 9 | 2 | 2 | 4 | 6 | 13 | 7 / 11 | 63.64% | 3 | 4 | -5 |
| Emīls Ločmelis | PRI | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 24 | 71 / 149 | 47.65% | 5 | 2 | -5 |
| Maksim Lovkov | HCP | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 23 | 6 / 8 | 75.00% | 3 | 4 | +4 |
| Ņikita Vengers | RHS | 5 | 2 | 2 | 4 | 4 | 11 | 12 / 32 | 37.50% | 2 | 4 | -4 |
| Arnoldas Bosas | ENE | 4 | 2 | 2 | 4 | 8 | 12 | 1 / 3 | 33.33% | 1 | 1 | +3 |
| Jaroslavs Cirkins | RHS | 11 | 1 | 3 | 4 | 8 | 11 | 25 / 63 | 39.68% | 5 | 7 | -3 |
| Kristers Bormanis | PRI | 10 | 1 | 3 | 4 | 0 | 35 | 8 / 19 | 42.11% | 0 | 1 | -8 |
| Lukas Žukauskas | KYC | 10 | 1 | 3 | 4 | 8 | 19 | 44 / 87 | 50.57% | 3 | 12 | 0 |
| Dāniels Andersons | LHK | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | 21 | 45 / 87 | 51.72% | 11 | 17 | -4 |
| Arttu Tauriainen | HCP | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 11 | 24 / 50 | 48.00% | 2 | 8 | +2 |
| Artjom Masljonov | HCP | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 7 | 36 / 75 | 48.00% | 0 | 4 | +1 |
| Renārs Cipruss | KYC | 10 | 2 | 1 | 3 | 8 | 11 | 21 / 45 | 46.67% | 4 | 13 | +3 |
| Denys Honcharenko | KYC | 9 | 2 | 1 | 3 | 2 | 12 | 1 / 4 | 25.00% | 0 | 5 | +2 |
| Perttu Iso-Kuortti | LHK | 8 | 2 | 1 | 3 | 2 | 25 | 0 / 1 | 0.00% | 7 | 3 | -2 |
| Mārtiņš Antons | ZMG | 7 | 2 | 1 | 3 | 6 | 15 | 0 / 2 | 0.00% | 1 | 2 | +3 |
| Rauls Ozollapa | HKM | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 9 | 25 / 36 | 69.44% | 2 | 9 | +5 |
| Aivaras Bendžius | ENE | 4 | 2 | 1 | 3 | 4 | 9 | 2 / 4 | 50.00% | 1 | 3 | +2 |
| Viktors Klabis | PRI | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 | 10 | 6 / 22 | 27.27% | 4 | 3 | -1 |
| Michael Mizerak | PRI | 7 | 1 | 2 | 3 | 0 | 13 | 0 / 1 | 0.00% | 1 | 0 | -5 |
| Pēteris Pogiņš | HKM | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | 1 / 1 | 100.00% | 2 | 2 | +6 |
| Anton Määttä | HCP | 8 | 0 | 3 | 3 | 8 | 9 | 2 / 5 | 40.00% | 5 | 8 | +2 |
| Timonas Mažulis | PUN | 8 | 0 | 3 | 3 | 6 | 17 | - | - | 2 | 11 | -4 |
| Ronalds Ķēniņš | HKM | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 | 5 | 14 / 28 | 50.00% | 4 | 2 | +3 |
| Kārlis Tamenieks | LHK | 8 | 2 | 0 | 2 | 8 | 16 | 25 / 77 | 32.47% | 9 | 3 | -1 |
| Šarūnas Baltrūnas | LHK | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 12 | 3 / 3 | 100.00% | 6 | 2 | -3 |
| Gints Meija | HKM | 5 | 2 | 0 | 2 | 4 | 7 | 4 / 5 | 80.00% | 2 | 3 | +3 |
| Fēlikss Niks Paurs | RHS | 11 | 1 | 1 | 2 | 4 | 16 | 13 / 30 | 43.33% | 1 | 2 | -13 |
| Ričards Stāmurs | PRI | 10 | 1 | 1 | 2 | 8 | 11 | 83 / 151 | 54.97% | 6 | 13 | -4 |
| Georgij Pavliukov | PUN | 9 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | - | - | 1 | 2 | -4 |
| Kristiāns Zelts | KYC | 9 | 1 | 1 | 2 | 39 | 15 | 1 / 2 | 50.00% | 2 | 6 | 0 |
| Kristers Butāns | LHK | 8 | 1 | 1 | 2 | 8 | 9 | 7 / 22 | 31.82% | 4 | 5 | +1 |
| Dovydas Laimutis | ENE | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | 21 / 39 | 53.85% | 0 | 2 | +1 |
| Egidijus Binkulis | ENE | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | - | - | 2 | 0 | -3 |
| Nikita Zitserman | PRI | 9 | 0 | 2 | 2 | 4 | 9 | 0 / 1 | 0.00% | 2 | 0 | -1 |
| Artjom Timofejev | HCP | 8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | - | 1 | 5 | -2 |
| Niks Zīle | LHK | 8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | - | - | 4 | 5 | -1 |
| Endijs Butāns | LHK | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 17 | 19 / 57 | 33.33% | 7 | 3 | 0 |
| Mateusz Siekerka | PUN | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 10 | 2 / 2 | 100.00% | 5 | 9 | -14 |
| Roberts Vorona | ZMG | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 4 / 5 | 80.00% | 0 | 1 | +1 |
| Matīss Bergs | HKM | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 30 / 46 | 65.22% | 4 | 0 | +4 |
| Markuss Megris | HKM | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 11 / 23 | 47.83% | 4 | 2 | 0 |
| Toms Pastars | RHS | 11 | 0 | 1 | 1 | 4 | 23 | 57 / 150 | 38.00% | 6 | 15 | -4 |
| Kristers Širjajevs | RHS | 11 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 / 4 | 25.00% | 4 | 6 | -3 |
| Edgars Ablaževičs | RHS | 11 | 0 | 1 | 1 | 4 | 15 | 1 / 11 | 9.09% | 3 | 6 | -8 |
| Alekss Strēlnieks | RHS | 11 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | 3 / 7 | 42.86% | 2 | 5 | -8 |
| Imants Biters | RHS | 10 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | - | - | 2 | 4 | -4 |
| Akim Frolkov | HCP | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | - | - | 3 | 1 | -1 |
| Rihards Borskis | LHK | 8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 8 | 0 / 1 | 0.00% | 1 | 1 | 0 |
| Markuss Streikišs | ZMG | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 15 | 37 / 82 | 45.12% | 3 | 1 | -1 |
| Roberts Freidenfelds | LHK | 7 | 0 | 1 | 1 | 12 | 4 | - | - | 1 | 9 | 0 |
| Niklāvs Lagzdiņš | LHK | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | 33 / 69 | 47.83% | 2 | 5 | -1 |
| Roberts Bērziņš | ZMG | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 / 8 | 75.00% | 1 | 1 | -1 |
| Ignas Kaupaitis | LHK | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 / 1 | 0.00% | 0 | 1 | +1 |
| Aleksandrs Biškins | HKM | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 / 8 | 50.00% | 0 | 0 | +1 |
| Martynas Šulcas | PUN | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 26 / 64 | 40.63% | 6 | 6 | -10 |
| Toms Bārens | PRI | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 25 / 53 | 47.17% | 3 | 0 | -3 |
| Rauls Kapura | ZMG | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 / 2 | 50.00% | 2 | 2 | 0 |
| Ņikita Soskovecs | RHS | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 7 / 31 | 22.58% | 2 | 7 | -2 |
| Pijus Skalandis | PUN | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 / 35 | 25.71% | 2 | 9 | -6 |
| Martins Petkus | LHK | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 / 2 | 0.00% | 0 | 2 | -1 |
| Gustavs Alberts Moruzs | PRI | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 0 | 2 | -3 |
| Ilja Gajauskas | PUN | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 / 7 | 28.57% | 4 | 3 | -7 |
| Martynas Šlikas | PUN | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 / 2 | 0.00% | 1 | 0 | -4 |
| Laurynas Miliūnas | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | - | 0 | 2 | -1 |
| Karolis Krasilnikovas | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 4 / 4 | 100.00% | 2 | 1 | -4 |
| Nazar Ruzhnikov | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 24 / 31 | 77.42% | 1 | 0 | -5 |
| Kipras Grabliauskas | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 23 / 44 | 52.27% | 1 | 2 | -1 |
| Matthew Gould | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 / 6 | 50.00% | 2 | 1 | -1 |
| Dmitrijs Zaharovs | PRI | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 / 26 | 34.62% | 1 | 0 | -5 |
| Kajus Gvergzdis | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 / 1 | 0.00% | 1 | 0 | 0 |
| Saulius Damskis | PUN | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 / 21 | 28.57% | 2 | 0 | -3 |
| Aleksejs Biškins | RHS | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 / 2 | 0.00% | 1 | 1 | -3 |
| Edijs Freimanis | HKM | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Andis Rupeiks | PRI | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -2 |
| Augustas Salecis | ENE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 1 | 0 | 0 |
| Artis Duklavs | ZMG | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Toms Mots | ZMG | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 / 1 | 100.00% | 2 | 1 | 0 |
| Kristians Emīls Nille | LHK | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 / 13 | 23.08% | 1 | 0 | 0 |
| Reinis Jonušs | PRI | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -1 |
| Kirills Sušencevs | RHS | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Danylo Baida | KYC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 / 4 | 75.00% | 0 | 0 | 0 |
| Timurs Solostejs | HKM | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Illia Baida | KYC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 1 | -1 |
| Kārlis Gustavs Mendziņš | ZMG | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | +1 |
| Val Johnston | ENE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -1 |
| Bruno Vimba | ZMG | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Artūrs Užulis | RHS | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 / 7 | 28.57% | 0 | 0 | -1 |
| Spēlētājs | Komanda | SpSpēles | VVārti | PPiespēles | Pt.Punkti | SMSoda minūtes | Met.Metieni | IEIemetieni | IE (%)Iemetieni (procentos) | BLBloķētie metieni | Sp.Spēka paņēmieni | +/-+/- koeficents |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eduards Hugo Jansons | KYC | 10 | 5 | 8 | 13 | 6 | 46 | 1 / 1 | 100.00% | 7 | 6 | +11 |
| Pauls Svars | KYC | 10 | 1 | 11 | 12 | 2 | 31 | - | - | 3 | 10 | +17 |
| Vitalii Andreikiv | KYC | 10 | 2 | 7 | 9 | 6 | 30 | - | - | 7 | 3 | +14 |
| Renarts Bērziņš | HKM | 9 | 1 | 7 | 8 | 4 | 15 | - | - | 3 | 2 | +18 |
| Vladimirs Zaicevs | HKM | 8 | 2 | 5 | 7 | 8 | 13 | 1 / 1 | 100.00% | 3 | 5 | +10 |
| Artūrs Karaša | ZMG | 7 | 1 | 6 | 7 | 6 | 14 | 0 / 1 | 0.00% | 3 | 3 | +5 |
| Harijs Brants | KYC | 9 | 3 | 3 | 6 | 4 | 31 | 1 / 1 | 100.00% | 7 | 5 | +10 |
| Saveli Novikov | HCP | 8 | 2 | 4 | 6 | 10 | 31 | - | - | 13 | 8 | +7 |
| Kristaps Sotnieks | HKM | 8 | 1 | 5 | 6 | 2 | 21 | - | - | 7 | 6 | +8 |
| Atte Rajala | ZMG | 7 | 2 | 3 | 5 | 0 | 15 | - | - | 4 | 0 | +7 |
| Kirils Vasiļjevs | PRI | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 | 21 | - | - | 6 | 3 | -8 |
| Kristaps Jākobsons | HKM | 9 | 1 | 4 | 5 | 4 | 9 | - | - | 7 | 6 | +9 |
| Ralfs Grinbergs | LHK | 7 | 0 | 5 | 5 | 2 | 10 | 0 / 1 | 0.00% | 8 | 3 | 0 |
| Jani Tapani Siekkinen | KYC | 10 | 3 | 1 | 4 | 2 | 35 | - | - | 5 | 5 | +1 |
| Simonas Valivonis | LHK | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 18 | 0 / 1 | 0.00% | 11 | 6 | -7 |
| Daniils Andrejevs | LHK | 8 | 2 | 1 | 3 | 8 | 15 | 0 / 1 | 0.00% | 9 | 12 | -6 |
| Jack Bodin | ZMG | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 7 | - | - | 1 | 0 | +4 |
| Ville Eemi Valtteri Rautiala | KYC | 10 | 1 | 2 | 3 | 2 | 14 | 0 / 1 | 0.00% | 12 | 9 | +4 |
| Toivo Nummela | HCP | 8 | 1 | 2 | 3 | 6 | 3 | 2 / 4 | 50.00% | 3 | 6 | +6 |
| Kristaps Kandis | RHS | 11 | 0 | 3 | 3 | 12 | 10 | - | - | 9 | 3 | -7 |
| Roberts Kaļķis | HKM | 9 | 0 | 3 | 3 | 2 | 19 | - | - | 3 | 9 | +12 |
| Herkus Marcinkevičius | PUN | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 / 1 | 0.00% | 8 | 12 | -7 |
| Krists Apsītis | PRI | 10 | 1 | 1 | 2 | 4 | 34 | 0 / 1 | 0.00% | 13 | 10 | -3 |
| Artūrs Apfelbaums | PRI | 8 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | - | - | 7 | 5 | -4 |
| Patriks Seilis | ZMG | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 13 | - | - | 8 | 2 | -3 |
| Jānis Pauliņš | RHS | 11 | 0 | 2 | 2 | 2 | 9 | 1 / 2 | 50.00% | 8 | 1 | -3 |
| Bruno Stepiņš | RHS | 11 | 0 | 2 | 2 | 12 | 14 | 1 / 2 | 50.00% | 18 | 12 | -6 |
| Aleksandrs Jerofejevs | PRI | 9 | 0 | 2 | 2 | 4 | 13 | - | - | 9 | 1 | -10 |
| Roland Luht | HCP | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 14 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 4 | +5 |
| Adrians Kļaviņš | ZMG | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 / 1 | 100.00% | 1 | 2 | -4 |
| Haralds Jirgens | ZMG | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 11 | - | - | 9 | 2 | +6 |
| Anatolijs Tovarišs | HKM | 6 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | - | - | 4 | 3 | +4 |
| Kajus Zeynalov | PUN | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 6 | 1 / 1 | 100.00% | 11 | 10 | -5 |
| Kristians Bērziņš | LHK | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | - | 5 | 2 | +2 |
| Adrians Bērziņš | LHK | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 1 / 1 | 100.00% | 1 | 3 | -1 |
| Benas Beličenka | PUN | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | - | - | 11 | 7 | -9 |
| Antons Orlovs | RHS | 11 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10 | - | - | 18 | 11 | -7 |
| Anton Romanyshin | KYC | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | - | - | 1 | 4 | +4 |
| Artūrs Tomsons | PRI | 9 | 0 | 1 | 1 | 6 | 19 | - | - | 6 | 7 | -4 |
| Dominykas Motiejūnas | PUN | 9 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | - | - | 8 | 6 | -7 |
| Alens Štendenbergs | PRI | 9 | 0 | 1 | 1 | 9 | 9 | - | - | 4 | 2 | -1 |
| Georgi Lavrinenko | HCP | 8 | 0 | 1 | 1 | 4 | 7 | - | - | 1 | 1 | +3 |
| Niklas Sildre | HCP | 8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 17 | 2 / 3 | 66.67% | 5 | 10 | +2 |
| Ivan Kozachkov | RHS | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | - | - | 4 | 1 | -5 |
| Rokas Bacevičius | PUN | 7 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | - | - | 11 | 5 | -4 |
| Klāvs Kovaļevskis | ZMG | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | - | - | 4 | 0 | +1 |
| Domas Janušonis | PUN | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7 | - | - | 2 | 1 | -5 |
| Ingus Ločmelis | HKM | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 | 14 | - | - | 3 | 4 | +7 |
| Paulius Rumševičius | ENE | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 / 1 | 100.00% | 6 | 1 | +1 |
| Emīls Brigzna | HKM | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | - | - | 1 | 1 | +5 |
| Vladyslav Shyrin | ENE | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Markuss Pastars | RHS | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 / 1 | 0.00% | 10 | 12 | -8 |
| Itālo Milbergs | PRI | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | - | - | 5 | 1 | +1 |
| Oleksandr Zaruba | PUN | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 / 2 | 100.00% | 7 | 2 | -13 |
| Mareks Štekeļs | RHS | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 2 | - | - | 6 | 1 | 0 |
| Kristaps Nīmanis | LHK | 8 | 0 | 0 | 0 | 33 | 8 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 4 | 0 |
| Konrad Kudeviita | HCP | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 1 / 1 | 100.00% | 4 | 6 | -2 |
| Alberts Emīls Šnepste | LHK | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 13 | - | - | 4 | 3 | -2 |
| Maksims Širokovs | RHS | 8 | 0 | 0 | 0 | 14 | 9 | - | - | 5 | 9 | -5 |
| Hendrik Paul Laosma | HCP | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | - | - | 1 | 10 | +1 |
| Deniss Korņilovs | PRI | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 0 | -1 |
| Miks Kravinskis | LHK | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | - | - | 2 | 3 | 0 |
| Mārtiņš Vītols | ZMG | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | - | - | 3 | 0 | -2 |
| Nojus Jonas Kudzevičius | PUN | 5 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 / 1 | 0.00% | 4 | 3 | -5 |
| Aurimas Gaidauskas | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 / 3 | 100.00% | 1 | 5 | +2 |
| Dominykas Škadauskas | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 3 | 1 | -3 |
| Daniels Auniņš | HKM | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | - | - | 0 | 2 | +6 |
| Sergii Lohach | ENE | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | - | - | 3 | 0 | -5 |
| Ivan Shamardin | KYC | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | - | 1 | 2 | 0 |
| Leevi Rautiainen | PRI | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | - | - | 8 | 1 | -2 |
| Matas Čyvas | ENE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | - | 4 | 3 | -1 |
| Ivans Zaicevs | RHS | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | - | 1 | 3 | -3 |
| Eividas Jakubovskij | PUN | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -2 |
| Daniils Gasparovičs | RHS | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Kirills Opikovs | PRI | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -1 |
| Emīls Mētra | ZMG | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | - | 0 | 0 | +1 |
| Alekss Bluks | PRI | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 | 0 | -1 |
| Spēlētājs | Komanda | SpSpēles (Spēles pieteikumā) | VVārti | PPiespēles | Pt.Punkti | SMSoda minūtes | Sp.LSpēles laiks | Iel.VIelaistie vārti | Met.VMetieni pa vārtiem | VIVVārti vidēji spēlē | AM %Atvairītie metieni (procentos) | SSSausās spēles |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael Valenta | LHK | 7 (8) | 0 | 1 | 1 | 0 | 421:29 | 22 | 223 | 3.13 | 90.13 % | 0 |
| Jānis Voris | RHS | 10 (11) | 0 | 0 | 0 | 0 | 529:23 | 33 | 331 | 3.74 | 90.03 % | 1 |
| Simas Baltrūnas | PUN | 8 (9) | 0 | 0 | 0 | 4 | 372:16 | 38 | 327 | 6.12 | 88.38 % | 0 |
| Georg Vladimirov | HCP | 7 (8) | 0 | 0 | 0 | 0 | 424:35 | 18 | 221 | 2.54 | 91.86 % | 0 |
| Kārlis Mežsargs | HKM | 7 (7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 424:21 | 9 | 151 | 1.27 | 94.04 % | 0 |
| Elias Ville Oskari Kyrola | PRI | 6 (7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 331:29 | 20 | 178 | 3.62 | 88.76 % | 0 |
| Conrad Molder | KYC | 5 (9) | 0 | 0 | 0 | 0 | 300:00 | 15 | 99 | 3.00 | 84.85 % | 1 |
| Aksels Ozols | ZMG | 5 (7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 299:25 | 10 | 120 | 2.00 | 91.67 % | 2 |
| Romi Jari Mattias Huunonen | KYC | 5 (10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 300:00 | 4 | 111 | 0.80 | 96.40 % | 3 |
| Gustavs Rozentāls | RHS | 4 (11) | 0 | 0 | 0 | 0 | 130:25 | 13 | 93 | 5.98 | 86.02 % | 0 |
| Artūrs Skrebutens | PRI | 4 (6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 159:39 | 12 | 75 | 4.51 | 84.00 % | 0 |
| Connor Androlewicz | ENE | 4 (4) | 0 | 0 | 0 | 0 | 216:16 | 12 | 140 | 3.33 | 91.43 % | 0 |
| Martins Eldmanis | PRI | 3 (7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 106:09 | 12 | 80 | 6.78 | 85.00 % | 0 |
| Mario Lamper | PUN | 3 (7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 168:51 | 17 | 168 | 6.04 | 89.88 % | 0 |
| Rodions Pronskis | LHK | 2 (7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 62:01 | 4 | 26 | 3.87 | 84.62 % | 0 |
| Jevgeņijs Kuderko | ZMG | 2 (7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 121:10 | 7 | 34 | 3.47 | 79.41 % | 0 |
| Henrijs Ančs | HKM | 2 (8) | 0 | 0 | 0 | 0 | 120:00 | 2 | 43 | 1.00 | 95.35 % | 0 |
| Arkadijus Grigaravičius Reyzin | ENE | 1 (4) | 0 | 0 | 0 | 0 | 20:00 | 4 | 18 | 12.00 | 77.78 % | 0 |
| Timur Alihodzin | HCP | 1 (8) | 0 | 0 | 0 | 0 | 60:00 | 3 | 17 | 3.00 | 82.35 % | 0 |

Augšiela 1, Rīga, LV-1009
lhf@lhf.lv
+371 67565614
Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek izveidotas un saglabātas Jūsu kā interneta lietotāja ierīcē (datorā, planšetē, mobilajā tālrunī un tml.), apmeklējot Mūsu interneta vietni. Sīkdatnes “atceras” Jūsu pieredzi un pamatinformāciju un tādējādi uzlabo Mūsu interneta vietnes lietošanas ērtumu.
Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti interneta vietnes lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas un trūkumi vietnes darbībā, ievākta lietotāju paradumu statistika, kā arī tiek nodrošināta vietnes funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana.
Ja Jūs nevēlaties atļaut izmantot sīkdatnes, Jūs to varat pārtraukt, izmanot savas interneta pārlūkprogrammas uzstādījumus, tomēr tādā gadījumā Mūsu interneta vietnes lietošana var būt traucēta un apgrūtināta. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi.






















